דבר המנהלת

 

תלמידים,מורים,עובדי מינהל והורים יקרים.

 

אני שמחה להגיש לכם את ידיעון ביה"ס לשנת הלימודים תשס"ו. בידיעון מוצגת

מסגרת העבודה הבית ספרית הכוללת את  התחומים הלימודים,הערכים והחברתיים,

עליהם יושם יושם דגש בשנת הלימודים תשס"ו.

 

שנת הלימודים תשס"ה ניתנת לסכום כשנה שבה הצלחנו לשפר את שביעות רצון

התלמידים וההורים, הצלחנו לעמוד במשימות הלימודיות והחברתיות שהצבנו לעצמנו.

היעד המרכזי ששמנו לנו כמטרה היה העלאת הישגי התלמידים, צמצום פערים והעלאת

שעור הזכאים לתעודת בגרות. ואכן אנו יכולים לציין בגאווה את הישגינו בתחום זה.

אשר זיכתה את בית הספר במכתב הוקרה של משרד החינוך כראויים לשבח על העבודה

שהשקיע צוות ההוראה של בית הספר במטרה לקדם את התלמידים מבלי לוותר על אף

תלמיד ומתוך אמונה שכל אחד יכול להצליח.

 

לצד הדרישה להישגים לימודיים קימת  דרישה לחינוך ערכי. גם  השנה נמשיך לפעול למען

יצירת אקלים מיטבי המטפח כישורי חיים למניעת אלימות ולשיח אמיתי  בין כל באי בית הספר.

מתוך תפיסה כי לכל אחד יש מקום  לביטוי בבית הספר אך לא לאלימות.

 

השנה נפעל בשיתוף תלמידים, מורים והורים לחינוך תחושת השיכות ולהידוק הקשר בין מורה

לתלמיד בתוכנית "חונכות אישית" תוך הקפדה על מסגרת של גבולות, שמירה על זכויות לצד

חובות של כל אחד מהשותפים בבית ספרנו.

 

אנו מאמינות כי כך נוכל להגביר את הצמיחה האישית של כל אחד מאיתנו בתחום הלימודי

החברתי והאישי.

 

המבנה הארגוני החדש של בית הספר יזמן תנאים נוחים יותר לשיח ויחד ננסה

לאכוף את הנהלים כדי לאפשר אורח חיים המאפשר לכל באי ביה"ס למצות את יכולותיהם

וכישוריהם במכלול התחומים שבית הספר מציע וזאת באווירה נעימה, המקפידה על כבוד הדדי,

עקרונות של סובלנות סבלנות תוך קיום אינטראקציה של הבנה, הקשבה ושיתוף בין מורים,

תלמידים והורים.

 

מי יתן והיו עקרונות אלו נר לרגלנו .

 

גם השנה אמשיך כחלק מתפיסת עולמי לקיום מדיניות של "דלת פתוחה" לכם מורים, תלמידים והורים.

 

לצורך כך הוקדשו שעות הקבלה הבאות

 

יום א' בין השעות 16.00-19.00

יום ב'  בין השעות 14.30-19.00

או לנוחיותכם בתאום מראש.                    

 

 

 

 

בברכת הצלחה ושנה טובה

מתי מינדלין

מנהלת ביה"ס

 

 

 

 

 

בעלי התפקידים

 

 

חברי הנהלה מצומצמת

 

מתי מינדלין-         מנהלת ביה"ס

טלי שמר-            סגנית מנהלת +מנהלת בית ט'+יב' ומרכזת פדגוגית

עליזה ונגרובסקי-   סגנית ומנהלת אשכולות פיס

רונית מוצרי-         מנהלת בית ז'-י' ,אחראית פדגוגית

אביבית גולוב-       מנהלת בית ח'-יא',רכזת  תוכניות תמיכה ותגבור

 

המכללה לאמנויות המסך 

גואל דרורי-          מנהל המכללה

 

חברי הנהלה מורחבת .

אלה חלמינסקי-     רכזת שכבה ז'

קרן אלון-             רכזת שכבה ח'

אילה סספורטס-     רכזת שכבה ט'

חיה רביץ-            רכזת שכבה י'

גילה שנייר-          רכזת שכבה יא'

לימור יוסף-          רכזת שכבה יב'

דורית שוורצברג-   רכזת   "לב"   - אתגר ומב"ר

פנינה לוי-            רכזת ליקוי שמיעה

מגי בנדיק-           יועצת ז' + י'

אתי חוגג-            יועצת ח' + יא'

נילי מסלם-           יועצת ט' + יב'

רונית יצקר-          יועצת כיתות שמע

 

מרכזי מקצועות

אנגלית-               לוצייה קוציאנו

אזרחות-              נורית גולן

גיאוגרפיה-           אתי הררי

הבעה +לשון-       יפה צברי

הסטורה-             שרה הייניק

חנ"ג-                 אבי סבן

ביולוגיה,כימיה,

פיסקה-               עליזה ונגרובסקי

מדע וטכנולוגיה-    מרינה רוחלין

מדעי החברה-      כנרת טל

מחשבים-            טלי שמר

מתמטיקה-           רינה רוזנר

ספרות-               רות לביא

ערבית-               רעיה אמסילי

קולנוע ותקשורת-   גואל דרורי

של"ח-                משה אוחיון

תנ"ך-                 רחל הרשקוביץ

 

מרכזי מגמות טכנולוגית

טלוויזיה,צילום,קולנוע-         גואל דרורי

אומנות-                           שוש  מיזינסקי

 

מרכזי תחומים

משצי"ם-                         אוחיון מושון

חינוך מיוחד-                    אליהו ורד

רכזת-"גשר חי"-                בלוך שרון

עבודת גמר בגרויות-           מוצרי רוניתי

רכז תקשוב-"גשר חי"-         גואל דרורי

מנהל אתר האינטרנט-        גואל דרורי

רכזת ביה"ס קהילתי ,עיתון ביה"ס והפקות-        חופשי סיגל

אולימפיאדה מתמתיקה ומדעים-                     ונגרובסקי  עליזה

כוריוגרף ומנהל אומנות של להקת "חולית"-       אלופר דידי

פרויקט שואה-                                           שנייר גילה

מנהל תזמורת ביה"ס וחברות הזמר-               ימפולסקי שחר

הפקות ובימוי-                                           יפרח שמוליק

מרכז למידה-                                            כהן דליה

רכזת עולים-                                             גולוב אביבית

מועדון בית ספרי-                                       סבן אבי

ביטחון-                                                   סגרון יהודה

מצויינות 2000-                                         קציקל שרה

חינוך חברתי ערכי-                                     שמר טלי

מרכזת מחויבות אישית-                               רביץ חיה

 

 

 

 

 

מחנכים

 

מחנכי כיתות ז'                                                    מחנכי כיתות ח'

 

מרכזת השכבה                                                     מרכזת השכבה

אלה חלימסקי                                                      קרן אלון

ז'1                                                                     ח' 1-      נעמה אהרוני    

ז' 2        מיכל רוגנשטיין                                          ח' 2-   

ז' 3 -      אריאלה דיהי                                            ח' 3 -     ורדה דר

ז' 4-       רונית סגמן                                               ח' 4-      תמי מוזס

ז' 5-       זקלין  טריפטו                                           ח' 5       יהודה סגרון

ז' 6-       יעל חודדי                                                ח' 6 -     רונית וינוגרד

ז' 7 שמע-                                                            ח' 7 –שמע- אנג'לה פרנקל

 

 

 

מחנכי כיתות ט'                                                    מחנכי כיתות י'

 

מרכזת השכבה                                                     מרכזת השכבה 

איילה סספורטס                                                   חיה רביץ

ט' 1       יוסי אמסלם                                              י' 1-       חיה רביץ

ט' 2-      מרינה רוחלין                                            י' 2-מדעים- מושית רוזנר

ט' 3       רחל דיין                                                  י' 3 -      עליזה מימון

ט' 4       אתי פינטו                                                י' 4 -      עופרה גרין

ט' 5       חלי כהן                                                   י' 5 –אתגר- אתי טביבזדה

ט ' 6      אורלי כהן                                                י' 6 –מב"ר-  יפה צברי 

ט'7        דפנה שוורץ                                             י'7 -       לילי גרימן

ט8 – ח.מ- אירית אגיון                                            י'8 -       יעל פירוז

י'9 –שמע- איריס נוסבאום

 

 

מחנכי כיתות י"א                                                  מחנכי כיתות י"ב

 

מרכזת השכבה                                                     מרכזת השכבה

גילה שנייר                                                          לימור יוסף

י"א 1-     גילה  שנייר                                              י"ב 1-     שוש מזינסקי 

י"א 2-     שרון בלוך                                                י"ב 2-     סיגלית שושן

י"א 3-     זקלין לייב                                                י"ב 3-     רעיה אמסילי

י"א 4-     עדי כהן                                                   י"ב 4-     רינה אבקסיס

י"א 5- אתגר- אתי חוגג                                            י"ב 5-     נילי מסלם

י"א 6-     סיגל חופשי                                              י"ב 6-     לימור יוסף                         

י"א 7-     נורית עזרא                                              י"ב 7 –אתגר- אורנה כהן

י"א 8-     שולה לוק                                                 י"ב 8 –אתגר- דורית שוורצברג

י"ב 9 -    ורד אליהו