אלבומי תמונות דיגיטליים: כל הדרכים לשמור על התמונות שלכם

בשנים האחרונות יותר אנשים הבינו כי בכל הנוגע לתמונות, פיתוח תמונות כבר נס לחו וכיום נוח ובטוח יותר לשמור תמונות על גבי המחשב, כאשר באמצעות טכנולוגיה מתקדמת: ניתן להוריד תמונות למחשב ישירות מהנייד, לשמור תמונות שנמצאות ברשתות החברתיות בכל מקום, תוך צילום תמונות והעברתן לכל מקום ביתר קלות.

עם זאת ולמרות פלאי הטכנולוגיה, תמונות עלולות לעתים להימחק, בין אם מדובר בבאג במחשב, וירוס, אבדן נתונים, קלקול של המחשב של מצלמה, נייד ועוד.

בשל כך חשוב לשמור על התמונות שלכם מכל משמר וזאת כדי שתוכלו לשמור אותן למזכרת או לכל צורך אחר.

אלבומי תמונות דיגיטליים

אבל מהן הדרכים הטובות ביותר לשמור על התמונות שלכם? הנה כמה הצעות:

גיבוי בענן

בצעו לתמונות שלכם גיבוי בענן. גיבוי מסוג זה מקנה שמירה של נתונים על גבי שרת עולמי שבו שמורים שלל קבצים, תיקיות, חומרים, תכנים ותמונות.

גיבוי בענן מקנה לכם את היכולת לגבות באופן אוטומטי כל תוכן או תמונה מכל מקום בין אם מדובר בנייד שלכם או במחשב האישי.

את התמונות לאחר הגיבוי תוכלו לשלוף מכל מקום ובכל מקרה של קלקול במחשב האישי או בנייד.

חשוב לדעת כי גיבוי בענן כולל הצפנה מתקדמת אשר מגנה על הנתונים ועל הפרטיות של התכנים וגם שומרת עליהם מכל משמר.

דיסק און קיי

דרך נוספת לשמור על התמונות שלכם היא באמצעות שמירה על דיסק און קי. אלמנט זה מתחבר למחשב והוא ניתן לנשיאה לכל מקום תוך שהוא קטן במיוחד. שמירה של תמונות על דיסק און קיי היא קלה במיוחד, כאשר הדיסק און קיי איכותי, תקין ושלם מה שיקנה לכם את היכולת להגן ולשמור על התמונות שלכם.

פיקסה 3

פיקסה 3 היא תוכנת עיצוב תמונות עריכה גרפית תוכנה אשר בה ניתן לבצע שמירת תמונות. התוכנה נחשבת מתקדמת אך עם זאת קלה מאד לשימוש למי שאין לו ידע בעיצוב.

בתוכנה משתמשים מעצבים גרפיים אבל גם אנשים פרטיים אשר רוצים לעצב את התמונות שלהם, ליצור קולאז'ים מרשימים, ליצור אלבומים ולשמור על התמונות שלהם בצורה טובה.

התכונה קלה מאד לשימוש ונותנת כלים שימושיים לביצוע פעולות רבות על גבי התמונות.

אז אם אתם רוצים לשמור על התמונות שלכם לכל צורך בין אם למזכרת, ליצירת אלבום, לשליחה לאדם קרוב או אפילו לצורך הוכחות –  חשוב שתבחרו את הדרך הטובה ביותר לשמירה על תמונות ותבצעו את השמירה או את הגיבוי כבר עכשיו.

השארת תגובה