לידה במטוס או בשנים שונות: סיפורי לידות שידהימו אתכם

לידת תינוק היא חוויה מיוחדת במינה, מלאת התרגשות ומלאת רגשות. אבל לפעמים, הלידה יכולה להיות גם מפתיעה, מאתגרת, בלתי צפויה, ואפילו בלתי נשכחת. במאמר הזה, תוכלו לקרוא על כמה סיפורי לידות יוצאי דופן שידהימו אתכם וירגשו אתכם. בואו נתחיל!

לידה במטוס

על הטיסה של יונייטד איירליינס מגאנה לארה"ב, שעתיים לפני הנחיתה בוושינגטון הבירה, הנוסעים ראו אירוע משנה חיים על סיפון המטוס! תינוק מהמם שהחליט לצאת מהרחם מוקדם מהצפוי בגובה של 34,000 רגל מעל פני הים. האימא והתינוק בריאים ושלמים, והצוות של הטיסה עשה עבודה מדהימה כדי לעזור להם. הרגע הזה היה רגע בלתי נשכח לכל הנוסעים וצוות המטוס.

נס כפול לשנה האזרחית החדשה

באריזונה יש סיפור זוג תאומים ממש מטורף. אחד נולד ב-2016 והשני ב-2017! האימא הייתה אמורה ללדת שלושה שבועות אחרי הסילבסטר, אבל התאומים החליטו להפתיע אותה. סויר נולד 10 דקות לפני חצות, ביום האחרון של 2016, ואחיו אוורט נולד בשעה 0:01 בלילה, ביום הראשון של 2017.

סיפור נוסף מאותו היום הוא מסן דייגו, קליפורניה, שם נולדה תינוקת ברגעים הראשונים של שנת 2017. אבל מה שמעניין במיוחד במקרה הזה הוא שהתינוקת נולדה יחד עם תאומה שלה, והשתיים לא חולקות את אותו תאריך לידה. שתי התאומות נולדו בבית החולים ליולדות "שארפ מארי בירץ'". הראשונה יצאה לאוויר העולם בשעה 23:56 ביום 31 בדצמבר 2016, ואחותה הקטנה יותר נולדה בדיוק בשעה 00:00, כשהשנה האזרחית התחלפה.

 

 

לידה בדרך

בסוף דצמבר, אישה שהייתה בהיריון מתקדם נסעה ברכבת התחתית הביתה, ופתאום, היא הרגישה שהמים שלה יורדים. היא ידעה שהלידה שלה מתחילה, והיא לחצה על האזעקה וירדה מהרכבת ברציף בתחנת קינגסברי. מפקח התחנה קיבל דיווח על אישה עם כאבי בטן, והוא הגיע לרציף וראה את האישה שהייתה כבר עם צירים מתקדמים. המפקד הזמין אמבולנס, וצוות הפרמדיקים שהגיע ראה שהלידה מתקדמת מהר, ולא היה להם מספיק זמן להעביר אותה לבית החולים. במקום זאת, הם העבירו אותה לחדר המפקח בתחנה ויילדו שם את בתה, חצי שעה אחרי שג'וליה דיווחה על כאבי הצירים. הבת נולדה בריאה ושלמה.

לידות מפתיעות באותה משפחה

בחברה החרדית, די שכיח שאנשים מדורות שונים באותה משפחה הם בגילאים קרובים. הנשים מתחתנות צעירות ומביאות הרבה ילדים, כך שיכול לקרות שתוך כמה שנים אישה היא גם אימא וגם סבתא. אבל, לידה של נכד ובן ביום אחד היא משהו שכנראה אף פעם לא שמעתם. לידה כזאת קרתה בבית חולים בירושלים, כשאישה הפכה לסבתא לנכד ראשון ויום למחרת היא ילדה את בנה העשירי.

לידה בסניף הדואר

פורטוגלית אחת שעובדת באנגליה הלכה לסניף הדואר כדי לקנות כרטיס חיוג. פתאום, המים שלה ירדו, והיא הרגישה שהיא עומדת ללדת. היא הודיעה לפקידה בסניף שהיא צריכה כרטיס כדי להתקשר לבעלה, כי היא עומדת ללדת, ובתוך שלוש דקות, התינוקת כבר הייתה בחוץ. העובדים בסניף מיהרו להביא לה מגבת כדי לעטוף את התינוקת, ובזמן שהם המתינו לאמבולנס, הם אפילו שקלו אותה על משקל החבילות.

לסיכום

לידות יכולות להיות מרגשות, אבל גם לא צפויות, ולכן חשוב להיות מוכנים לכל תרחיש. סיפורי לידות אלה הם רק דוגמה קטנה לכל הדברים המדהימים שיכולים לקרות במהלך הלידה. הם מוכיחים שלידה היא אירוע מיוחד ומפתיע שיכול לקרות בכל מקום ובכל זמן.