5 תוכניות מעניינות בגלגלצ ששווה להכיר

גלגלצ היא תחנת הרדיו המובילה בישראל. ברבות השנים סיפקה התחנה עשרות תוכניות, ומתוכן בחברנו בעבורם את חמשת התוכניות הכי מעניינות להאזנה – במיוחד בשבילכם.

גלגלצ: התוכניות הכי מעניינות אותן פשוט אסור לפספס

תחנת הרדיו הצבאית גלגלצ זוכה מאז הקמתה לביקורת רבה, בשל היותה תחנה אשר מצליחה להחזיק בקהל המאזינים הרחב והגדול ביותר למשך עשרות שנים. התחנה זכתה לביקורת לא מעט בזכות ועדת הפלייליסט שלה, אבל מעבר למוזיקה אין ספק כי התחנה מציעה לציבור המאזינים מגוון עצום של תוכניות אשר חוזרות לקאמבק או תוכניות חדשות המשלבות בין מוזיקה, תרבות, פנאי ובידור. אם גם חלק מקהל המאזינים העצום של התחנה, זה הזמן להכיר את חמשת התוכניות הכי מעניינות שהתחנה מפיקה, כפי שנציג בסקירה הבאה:

מדינה בדרך

המגישה הדר מרקס נחשבת לאחת המגישות האהובות ביותר של התחנה, ולא בכדי. בשפה קולחת ועם ידע עצום במוזיקה הדר מצליחה להעביר לציבור המאזינים מידע אודות שירים חדשים, מעלה לשידור אמנים ואף משתפת פעולה עם מי שהפך ליד ימינה – בני כבודי המוכר לרבים בתור איש הפקקים של התחנה.

המצעד השבועי

המצעד השבועי של גלגלצ משודר בכל יום חמישי בין השעות 12:00-14:00 וכולל את עשרת השירים המובילים בשפה העברית וכן מצעד בינלאומי. תוך כדי המצעד משתלבים גם שירים ישנים כמו שירים חדשים שיכניסו לפלייליסט השבועי בשבוע שלאחר מכן.

5 תוכניות מעניינות בגלגלצ ששווה להכיר

עשורים

המגיש ערן אלקיים מציג בכל יום את השירים הכי טובים של העשור, כאשר כל תוכנית מתמקדת בעשור אחר. אתם כמאזינים יכולים לבקש שירים ואף לעלות לשידור, ובכך להכניס פן נוסטלגי ליום יום שלכם.

קולות החיילים

אחת התוכניות המובילות של התחנה, ולא בכדי. רוב קהל המאזינים של התחנה מורכב מחיילים, ובכל יום בין השעה 10:00-12:00 ניתנת להם ההזדמנות לבחור את השירים האהובים ביותר, הן מישראל והן מהעולם.

האנשים של המוזיקה

בימי חמישי בין השעות 00:00-02:00 מגישה הדייגאית והאמנית אלה גוטמן את מיטב המוזיקה האלקטרונית של אמנים ישראלים כמו גם בינלאומיים. תוך כדי התוכנית עולים גם דייגאים מובילים מישראל ואף מהעולם, כל זאת בשפה נגישה ועם אפשרות להתניע את הסופש עם מסיבה אחת גדולה אצלכם בבית או אפילו ברכב.

לסיכום, באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם תוכלו לא רק לשדרג את חווית ההאזנה שלכם אלא אפילו להצטרף לשידור ולזכות בפרסים. אם תדרגו לדוגמה את המצעד השנתי, תוכלו להיכנס להגרלה ולזכות בפרס. נוסף לכך, לקראת החגים התחנה מציעה לקהל המאזינים תוכניות קונספט, כאשר בשנים האחרונות היו למשל תוכניות כמו מצעד העשור, מצעד שירי פסטיגל וכן אורחים מיוחדים שהגישו תוכניות כמו אברהם טל, דיקלה, גיא מזיג, קוואמי ומגישים נוספים ומתחלפים שהופכים את חווית ההאזנה למרגשת ומדויקת לכל חתך הגילאים.