חופשת חורף באילת היא בדיוק מה שאתם צריכים עכשיו, ואלו הסיבות

בא לכם על חופשה רגועה באילת ולא רוצים לחכות לקיץ? הגעתם למקום הנכון. חופשת חורף באילת היא בדיוק מה שאתם צריכים עכשיו ואלו הסיבות.

כי יש מה לעשות באילת

האמת היא שזה נכון לכל תקופה שהיא, יש הרבה מה לעשות באילת בחורף. אילת היא עיר שלא עוצרת ולא משנה באיזו תקופה תגיעו אליה, תמיד תוכלו למצוא מה לעשות. אז כן, גם אם תגיעו לאילת בחורף תוכלו למצוא מגוון רחב של אטרקציות שלא תרצו לוותר עליהן, מעבר לאטרקציות הרגילות של הטיילת, חוף הים והקניונים.

למשל, תוכלו להגיע למצפה התת ימי באילת, האטרקציה הוותיקה והמבוקשת. במצפה תוכלו לבצע צלילה יבשה באולמות תצוגה מרהיבים ולהיחשף למגוון רחב של דגים, כרישים ועוד. בנוסף, תוכלו להגיע לריף הדולפינים ולהשתתף בהאכלת דולפינים. מדובר בשתי אטרקציות שמתאימות במיוחד לילדים והם פשוט ישתגעו על זה.

רוצים לקחת את זה יותר באקסטרים? אין שום בעיה, אם אתם לא רגישים לקור של המדבר. תוכלו לקחת טיול ג'יפים ולהכיר את הנוף של המדבר ממש מקרוב. חוויית נהיגה לא שגרתית, פרועה וסוערת לכל הגילאים, אטרקציה שתגרום לכם לדבר על החופשה הזו עוד הרבה. ומה עם קצת תרבות? תיאטרון ישרוטל מחכה לכם עם שפע של מופעים מרהיבים, מופעי ריקוד, אקרובטיקה ועוד.

 

חופשת חורף באילת היא בדיוק מה שאתם צריכים עכשיו, ואלו הסיבות

 

כי בתי המלון לא עמוסים

תקופת החורף היא תקופה מעולה לסגור חופשה באילת, ולו בשל העובדה שבתי המלון לא עמוסים. מי מכם שנוהג להגיע לחופשה באילת בקיץ יודע כמה עומס יש בבריכה, בלובי, בתור למעליות ואפילו בתור לחדר האוכל. האמת? זה דיי מתסכל, הרעד, העומס, חוסר הניקיון שנובע מהעומס וכמובן התורים האין סופיים. כשאתם מגיעים לחופשת חורף באילת אתם מגיעים למלון מרווח ושקט ומקבלים שירותי מידי לאורך כל השהות.

כי יש פחות עומס באטרקציות

מקודם פירטנו על חלק מהאטרקציות שאתם יכולים לעשות באילת. אז אם אתם באמת בעניין של אטרקציות, דעו לכם שהחורף הוא התקופה המושלמת לאטרקציות. מכיוון שאילת עצמה לא עמוסה בתיירים, גם באטרקציות עצמן נרשם פחות עומס. לכן, אתם יכולים להגיע ולקחת חלק באטרקציות מבלי לחכות שעות בתור בשמש. אגב, אנחנו עדיין ממליצים לכם לסגור את כל האטרקציות מראש, לפני שאתם מגיעים לאילת, כך תוכלו לתכנן לכם את הלו"ז מראש ולהגיע ברוגע לחופשה.

כי זה הזמן לחופשה שקטה

אם אתם רווקים וכל מה שבא לכם זו חופשה רגועה ושקטה באילת, החורף הוא תקופה מצוינת. מדוע? מכיוון שבחורף המלונות לא עמוסים בילדים קטנים, כולם במסגרות. נכון, הילדים הם כל עולמנו, אך בואו נודה על האמת, למי מכם שעדיין רווק זה פחות מתאים להגיע למלון מפוצץ בילדים. כשיהיו לכם ילדים, אתם תבינו ותעריכו את החופשה השקטה שיש לכם עכשיו. לכן, אם אתם מחפשים חופשה שקטנה ובאמת רגועה, זה הזמן שלכם להגיע לאילת.

כי מזג האוויר מושלם

אין ספק שאילת מדהימה גם בקיץ, אך אם נודה על האמת, לא כולנו בנויים לחום של יולי אוגוסט באילת. בחודשים הללו נרשמות טמפרטורות שיא באילת, יש ימים שהן מטפסות גם לכיוון ה- 45 מעלות. לעומת זאת, בחורף יש מזג אוויר מושלם באילת, הימים נעימים מאד וניתן להסתובב בטיילת בכיף מבלי לרצות לברוח למלון ולמזגן.

לסיכום

אם אתם מחפשים חופשה שקטה ורגועה, הרחק מהעומס של התיירים והילדים, אנחנו בטוחים שחופשת חורף באילת היא בדיוק מה שאתם צריכים עכשיו.