איך לבחור אינטרנט חזק למשחקים אונליין בXBOX ובפלייסטיישן?

בעבר, היה הגיימינג תופעה שולית למדי, בה עסקו רק החובבים הגדולים ביותר של הז'אנר. ככל שחולפות השנים, נראה כי הדבר הזה הופך לעניין הרבה יותר רווח ונפוץ ממה שהוא היה. מדוע? ובכן, המשחקים הפכו להיות הרבה יותר מציאותיים וחווייתיים, נוצרו קהילות שלמות סביב משחקים שונים מה שהפך את הכל להרבה יותר חברתי והטכנולוגיות המתקדמות פשוט הפכו את הכל להרבה יותר מרגש. בנוסף, האינטרנט שהפך להיות כבר חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, הביא לתופעה חדשה של עשרות משחקים אותם ניתן לשחק ברשת, מה שהופך את הכל לעניין הרבה יותר גלובלי ונרחב. ואם תשאלו כל גיימר המכור למשחקים ברשת, תשמעו כי הדבר הכי חשוב וקריטי הוא אינטרנט חזק ואיכותי. אם אתם בתור גיימרים מרגישים שאתם לא מוציאים מספיק מהאינטרנט שלכם ופחות נהנים מהמשחק או שמא אתם שחקנים חדשים שרוצים להיכנס לסצנה, הנה כמה טיפים חשובים איך לבחור אינטרנט טוב לגיימינג וליהנות מחוויות האונליין בקונסולות המובילות:

בחרו בספק המציע תשתית טובה

אם יש לכם תשתית טובה ופס רחב דיו, תוכלו להזרים כמות גדולה של מידע בזמן קצר, מה שיבטיח חווית גיימיניג אונליין ברמה הכי גבוהה שיש. ספק אינטרנט ITC למשל, יודע להציא חבילות שונות ובתוכן תשתיות אינטרנט שונות המאפשרות מהירויות גלישה בטווח רחב למדי. כדאי להבין בדיוק מה הצרכים שלכם, שכן משחקים מסוימים דורשים נפח גלישה גבוה הרבה יותר מאחרים, ולא כדאי להתקע עם אינטרנט לא מספק או לחלופין לרכוש חבילה יקרה בה אין לכם צורך של ממש.

פלייסטיישן ואקסבוקס

אספו כמה שיותר חוות דעת שניתן

חוות דעת על ספק אינטרנט ITC באתרי גיימינג ובפורומים שונים ברחבי הרשת למשל, מצביעות על כך כי גיימרים בישראל נהנים מחווית משחק מצוינת דרך הספק. זה בהחלט צעד חכם לרתום את חכמת ההמונים לטובתכם ולהבין איך גיימרים כמוכם, המשחקים באותם המשחקים ועושים שימושים דומים עם הקונסולות שלהם, מרגישים בנוגע לביצועי האינטרנט שלהם.

בחרו חברה המציעה אבטחה ברמה גבוהה

מה שרבים וטובים לא יודעים (גיימרים מנוסים לרוב כן יודעים), הוא שדרך הקונסולות השונות קל לפרוץ ולהוציא מידע הרבה יותר ממכשירים אחרים כמו מחשבים. על כן, חשוב לבחור גם ספק אינטרנט שיודע לתת מענה בהיבט הזה. חברות כמו ITC והוט מפעילות מערכי סייבר מתקדמים ויודעות לתת לגולשים שלהם אבטחה ברמה גבוהה מאד.

ועוד כמה טיפים של מנצחים

אחרי שכבר בחרתם בחברת אינטרנט, מומלץ מאד לגלוש בחיבור ישיר לראוטר ולא לחבר את הקונסולה בצורה אלחוטית לרשת הווי-פיי וכך תיהנו מאינטרנט הרבה יותר מהיר ומביצועים מרשימים למדי. כמו כן, וודאו שאין מכשירים בבית שגולשים על אותה הרשת וצפויה לכם חווית גיימינג מהנה, מהירה במיוחד, סוחפת ומרגשת.