תוכנה לחברות ליסינג והשכרת רכב: יש דבר כזה

גם חברות ליסינג והשכרת רכב זקוקות למערכת ניהול משאבים, וכאלו קיימות בשוק. לאחר שנים רבות של פיתוח, קיימת היום אופציה נוספת: המערכת של "תפנית", מערכת שמותאמת במיוחד למגזר הזה ויכולה לתת לו פתרון ניהול ייחודי ומותאם לצרכים של העסק. הכירו את המערכת המותאמת של תפנית.

הכלי האולטימטיבי עבורכם

מערכת ERP (או Enterprise Resource Planning) היא פתרון ידוע עבור ניהול משאבים בעסקים. במשך שנים, מערכות אלה בולטות כפתרון לניהול עסקים. הן מרכזות במקום אחד, את כל הדרוש לניהול עסק ממוצע, על כל היבטיו הרבים והחשובים. אלא שעם כל יתרונותיהן החשובים, מערכות ERP נועדו לשימוש כללי והן מחייבות התאמה נוספת, בהתאם לצרכי המגזר שלכם. מי שפותרת לכם אתגר זה מראש באופן ייחודי, היא מערכת תפנית של מטריקס. בעזרת המערכת המתקדמת שפותחה במיוחד עבור המגזר הזה, מטריקס מספקת לכם יתרון עסקי רב עוצמה. היא מאפשרת לחברות ליסינג והשכרת רכב להתחיל להתנהל באופן מיטבי, בתוך זמן קצר ביותר מתחילת השימוש במערכת. בעולם העסקים המודרני של היום, היא מסייעת לכם לעמוד בתחרות ואף לפרוץ קדימה. בין השאר, היא עושה זאת באמצעות:

ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה

לוגיסטיקה ושרשרת אספקה הם היבטים מרכזיים בתפעול של כל עסק מסוג זה. ניתן לנהל את מגוון הפעילויות בנושאים אלה בעזרת תפנית, באופן שהוא גם מרוכז ונוח וגם יעיל ומתקדם. זאת, כולל ניהול הרכש, המלאי, הקטלוגים השונים, פעילויות שירות ופעילויות ההפצה. משלימה זאת, היכולת להיעזר לשם כך במסופונים, מסופי RF וקוראי ברקוד.

ניהול פיננסי

ניהול חברות מסוג חברות ליסינג והשכרת רכב, מחייב ניהול פיננסי מסודר מאוד ויעיל. חברה עשויה ליפול או לשגשג, על היבט קריטי זה. תפנית מסייעת לעשות זאת היטב, באמצעות ניהול תקציב ובקרה תקציבית, ניהול חשבונאי ברמה רב חברתית, שנתית ומטבעית, ניהול ספר ראשי, ספקים ותשלומים, לקוחות וגבייה, התאמות בנקים, התאמת כרטיסי אשראי ודו"חות כספיים.

תוכנה לחברות ליסינג והשכרת רכב: יש דבר כזה

ניהול צי רכב

כמובן, תפנית מקלה ומייעלת, גם את כל הנוגע לניהול צי הרכב שלכם. זה מתחיל מרישום מפורט ומסודר של כל הפרטים החשובים לגבי הרכב, מצבו הנוכחי וההיסטוריה שלו. זה יכול להיות למשל פרטי קילומטראז', טיפולים (כולל התרעה מראש על טיפול קרוב), התקנות, ביטוחים, שימוש בדלקנים, נסיעות בכביש 6 ועוד.

ניהול מכירות והשכרה

מערכת תפנית תאפשר לכם לנהל ביעילות ולהתייעל, בכל הנוגע לפעילות הבסיסית של מכירת והשכרת רכבים.

תוכלו לנהל לידים בצורה יעילה מאוד ולעקוב אחר הטיפול בלידים, לנהל מחירונים, הזמנות, חוזים, התחשבנות מול לקוחות והליכי גבייה. להשלמת הפעילויות האלה, תוכלו להפיק דו"חות או לבצע שאילתות, ככל שיידרש.

ניהול קשרי הלקוחות

למערכת ישנו גם מודול CRM (Customer Relationship Management), אשר מנהל במרוכז את כל הקשור בפרטי הלקוחות. הוא מציע גם תיעוד פרטי הפעילות מול הלקוח וביצוע פעילויות שונות מולו, דוגמת קמפיינים שיווקיים שונים וכן ביצוע סקרים, שאלונים, משובים וכדומה. ניהול מרוכז זה, מאפשר לכם למצות את האינטראקציה מול הלקוח.

ניהול שרות

ניהול השרות הוא היבט חשוב מאוד בפעילות חברת ליסינג והשכרת רכב. באמצעות תפנית תוכלו לנהל הסכמי שרות ומחזור חיים של קריאות שרות, לנהל אנשי שטח וטכנאים (כולל באמצעות קבלת דיווח קלה מהשטח) ואף לנהל מרכזי שרות. ניהול מרכזי השרות כולל ניהול תורים, קליטת רכבים, שיבוץ רכבים למחלקה מתאימה, דיווח Clock מרצפת מוסך, ניהול משימות ואירועים וניהול מחסן בזמן אמת.

לסיכום

חברות השכרת רכב וליסינג חייבות להכיר את נושא ה-ERP, שביכולתו להזניק את ניהולן משמעותית קדימה. באופן מיוחד מומלצת מערכת תפנית, עם ההתאמה הייעודית עבור המגזר שלכם.