בילויים באזור השרון – 5 מקומות שכדאי להכיר

אזור השרון נחשב לאחד האזורים המתפתחים ביותר בעשור האחרון, הן מבחינת גודל האוכלוסייה והן מבחינת היקף העסקים החדשים אשר נפתחים מדי שנה. למעשה, אם בעבר תל אביב משכה אליה רבבות בני אדם כיום ניתן לראות כיצד מקומות בילוי באזור השרון מספקים חווית שירות יוצאת מהכלל, עם הקפדה יתרה על עיצוב ותמהיל מדויק של אוכל ושתייה. אם בעבר קשה היה למצוא מקומות בילוי, כיום בכל האזור ניתן למצוא לא מעט ברים, פאבים ומקומות בילוי מצוינים – לא פחות מתל אביב. עכשיו לאחר שהקורונה והסגר שבא בעקבותיו (כמעט) מאחורינו, זה הזמן לקבוע יום ולצאת, להתלבש יפה, ולהגיע לאחד ממקומות הבילוי באזור. בכדי לעזור לכם, להלן 5 מקומות שכדאי מאוד להכיר בעת ביקור באזור:

חדר מלח

אחת האטרקציות הבולטות של השנים האחרונות היא ללא ספק חדרי מלח. חדר מלח בנתניה נחשב לאחד מחדרי המלח המובילים בארץ, וזאת בשל העובד הכי מדובר בחדר מלח טיפולי אשר מאפשר לנקות את הריאות ולשחרר את דרכי הנשימה. מדובר בחדר מלח אשר מתאים גם בעבור רוגע נפשי וחיזוק המערכת החיסונית. מדובר בחווית בילוי אחרת, שונה אך גם מאוד מקורית במיוחד, ולכן אסור לפספס!

בילויים באזור השרון 5 מקומות שכדאי להכיר

שנקין בר

השנקין בר אשר ממוקם בעיר רעננה מהווה את אחד ממקומי הבילוי המובילים באזור, וזאת בשל שילוב מנצח של אלכוהול משובח ואוכל זול. בנוסף, ניתן לנצל לא מעט הנחות על הבר, ולכן מומלץ בחום להגיע ולהתרשם ממקום בילוי מצליח אשר הפך למוסד של ממש בעיר.

דולי פרלטון

אחד מהפאבים המצליחים ביותר באזור השרון ובעיר הרצליה בפרט. מציע חווית בילוי אולטימטיבית של אוכל, שתייה ומוזיקה מרקידה ומקפיצה. בנוסף, מדי יום שישי נערך במקום קבלת שבת המונית וחגיגית במיוחד אשר נחשבת לאחד מאירועי השיא של המקום, מזה שנים רבות. מדובר במסורת של ממש ולכן תוכלו לראות תמהיל מדהים של מבוגרים וצעירים יחדיו.

נאמוס

מסעדה בהרצליה אשר מציעה דגים טריים, בשרים ופירות ים. נחשבת לאחת מהמסעדות היוקרתיות באזור, אולם מציעה חוויה קולינרית יוצאת דופן אל מול רצועת חוף הים היפהפייה של הרצליה. מאחר וישנן הגבלות, חשוב מאוד להזמין מקום מראש דרך האפליקציה הייעודית, כך שתוכלו לשמור על מקומכם.

גזיבו

אחד ממוקמי הבילוי המובילים, וזאת בשל העובדה כי מדובר בבר מסעדה אשר שוכן ממש על הים. הגזיבו מספק חווית בילוי מושלמת: תוכלו לשבת בנחת אל מול הים, לרקוד עם הדייגי אשר מגיע בכל יום או לקחת שיעורי גלישה וסאפ.

אין ספק שאם אתם גרים באזור השרון, לא יהיה לכם משעמם כשתרצו לצאת לבלות. עכשיו כשהקורונה כמעט מאחורינו, אפשר לצאת לנשום אוויר וליהנות ממגוון האטרקציות שאפשר למצוא באזור.