מרימים אירוע: אלו המשקאות האלכוהוליים שאתם חייבים להגיש

אם אתם עומדים להרים אירוע ועדיין מתלבטים אלו משקאות אלכוהוליים להגיש, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. רוצים שהאירוע שלכם יהיה מושלם? אלה המשקאות האלכוהוליים שאתם חייבים להגיש.

וויסקי

וויסקי הוא אחד מהמשקאות היותר נפוצים באירועים, וזה לא משנה אם מדובר בחתונה או בר מצווה. נכון, מדובר במשקה חזק במיוחד ובעל טעם חריף מאד, אך הוא עדיין נחשב לאחד הפייבוריטים בתחום האלכוהול. אם תשלבו אותו באירוע אתם יכולים להיות בטוחים שהאורחים שלכם, במיוחד אלה שממש אוהבים וויסקי, לא ישכחו את הערב הזה. וויסקי אמריקאי הוא אחד מהפופולריים ביותר, לדוגמא פור רוזס או מיקטר'ס סטרייט ברבן, אך זה כבר עניין של טעם אישי כמובן. אם אתם לא יודעים איזה וויסקי לבחור, אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם גורם מקצועי שמבין בתחום, כך תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה.

וודקה

אם אתם חובבים של אלכוהול אתם ודאי מכירים את הוודקה הישנה והטובה והאמת שגם היא מאד מבוקשת במגוון רחב של אירועים. הוודקה הנפוצה בישראל היא ודקה אבסולוט שמגיעה בטעמים שונים כמו וניל, אוכמניות וכמובן וודקה רגילה. אם אתם רוצים להוזיל קצת את ההוצאות תוכלו כמובן להגיש וודקה אלכסנדרוב. לעומת זאת, אם אתם מחפשים וודקה יוקרתית יש לכם את ודקה גריי גוס או "ואך גוך.

טקילה

זה אמנם נשמע לכם כמו משקה מהילדות, אך תתפלאו לשמוע שהטקילה עדיין חיה ובועטת. הטקילה הנפוצה ביותר באירועים היא קווארבו גולד שהיא גם היקרה ביותר. אם אתם רוצים טקילה במחירי ביניים תוכלו תמיד להגיש את הדורנגו גולד. אמנם תוכלו להעביר את האירוע שלכם בלי טקילה, זה נכון, אבל אם תגישו טקילה האורחים שלכם ירגישו שחשבתם על כולם ולא קיפחתם אף אחד מהם.

 

 

יין

כשאתם מארגנים בר אלכוהול אסור לכם לשכוח את היין הישן והטוב. נכון, המשקה הזה אולי מתאים יותר לאוכלוסייה המבוגרת באירוע, אך ממש לא רק. אנחנו ממליצים לכם להגיש יין יוקרתי ולא מה שנקרא יין פטישים. כמובן שאנחנו ממליצים להגיש יין לבן ואדום ואם זה מתאפשר אז יין כחול לבן כדי לתמוך ביצרנים הישראלים.

קחו בחשבון שמבחינת רמת הצריכה של האורחים שלכם סביר להניח שלא תצטרכו לרכוש יותר מידי בקבוקים. הכמות משתנה בהתאם לגודל של האירוע ומספר האורחים אך כפי שכבר ציינו, סביר להניח שמי שיצרוך אותו יותר הם האורחים המבוגרים יותר באירוע.

קוניאק

קוניאק הוא משקה אלגנטי מאד. הוא עשוי מענבים לבנים שגדלו באזור קוניאק שבצרפת והוא מגיע במגוון רחב של רמות, סוגים ומחירים. יש 4 רמות של קוניאק, לא נרחיב כאן על כולן, רק נציין שהן נבדלות על פי רמת ההתיישנות של הקוניאק. אז אם אתם מחפשים קוניאק טוב לאירועים אנחנו ממליצים לכם ללכת על גודה, היין או הנסי, אך זה כמובן תלוי בטעם האישי שלכם ושל האורחים שלכם.

לסיכום

אם אתם מרימים אירוע ומתלבטים אילו משקאות אלכוהוליים לשלב בו, אנחנו ממליצים לכם לבחור במשקאות שסקרנו במאמר זה. כך תבטיחו שאתם קולעים לטעם של רוב האורחים ולא תרגישו פספוס.