5 סיבות מצוינות למצוא לעצמך כלה מרוקאית

בין אם ברשתות החברתיות, במועדונים, פאבים או מסיבות או באמצעות חברים שמשדכים, הביקוש לאהבה לא מסתיים אף פעם. ונכון שאהבה זה עניין רגשי ביותר ובהרבה מאד מקרים אנחנו לא ממש בוחרים במי להתאהב ובוודאי שלא ממליצים לסנן על בסיס עדה, אבל אם בכל זאת יש בידיכם אפשרות בחירה, הנה חמש סיבות מצוינות למה חתונה עם אישה מרוקאית זה הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות לעצמכם!

האירועים

מה אפשר להגיד, המרוקאים יודעים איך לחגוג בגדול וכל אירוע מסורתי שהם מרימים הופך תמיד לחגיגה צבעונית אמיתית של צלילים וטעמים. בין אם מדובר במימונה בכל שנה, שהיא קרנבל גדול ושמח של מתוקים ומוסיקה או בחגים עם המטעמים המושלמים – אתם הולכים להנות מאווירה מיוחדת בכל פעם מחדש. אגב, אם תגיעו בשעה טובה לחתונה המיוחלת, תהיו בטוחים שאתם הולכים לחגוג טקס חינה צבעוני ומיוחד עם תלבושות מסורתיות, מתוקים מושחתים, צהלולים מכל עבר והרבה הרבה שמחה!

האוכל

אויי האוכל, האוכל…מדובר בחגיגת טעמים שתהפוך כל אחד למכור בשניות ואם עד עכשיו התמהמהת עם הטבעת, סיכוי טוב שבביקור הראשון אצל אמא כבר לא יהיה לך ספק. קוסקוס, מפרום, חריימה, מטבוחה וטנזייה. בגזרת המתוקים והפחמימות – עוגיות יויו, ספינג', פרנה ומה לא בעצם? מדובר ברשימה חלקית לחלוטין ויכולנו לכתוב פה עוד מגילות, אבל לחלוטין עדיף לטעום מאשר לדבר באוויר. אז שיהיה הרבה מזל טוב ובתאבון, רק שים לב על הקלוריות, כן?

 סיבות להתחתן עם מרוקאית 5

המזג

מבלי ליפול לסטריאוטיפים או קלישאות חלילה ובטח מבלי לפגוע בשאר בנות ישראל, אין ספק שהאופי של האישה המרוקאית הוא אופי מנצח. חמה ותוססת, מפנקת, דואגת ומשקיעה ועושה הכל תמיד עם חיוך גדול ואנרגיות שלא נגמרות. ותסלחו לנו רגע עם אנחנו קצת חוזרים על עצמינו, אבל אם היא למדה את סודות הבישול מאמא, אין ספק שמחכים לכם חיים מאושרים וטעימים ביותר.

 

המשפחה

מצאת לך אישה מרוקאית? נפלא, תהיה בטוח שיש מאחוריך משפחה חמה, חזקה ותומכת. אחד הדברים הבולטים בעדה המרוקאית היא המשפחתיות האינטימיות והקרבה. אנשים נפלאים לחגוג איתם ברגעים היפים והמאושרים בחיים ולקבל מהם תמיכה רגשית וחיבוק חם ברגעים הפחות טובים. נכון, מי שלא מכיר את הקרבה הזאת בהחלט עשוי להיות מופתע ולהרגיש אפילו לעתים שזה קצת יותר מדי, אבל כשמתרגלים מבינים שאין כמו תא משפחתי חזק ומלוכד לחזור אליו בסוף של יום.

השפה

זגורי אימפריה כבר ראיתם? אז תתכוננו ללמוד את הז'רגון בעל פה ולקבל עולם מושגים עשיר ומשעשע חדש. למרוקאים יש פתגם מצחיק ומיוחד לכל מצב, כמו לדוגמא "סידי עלא סיבא, תלק מרתו עלא חזקה" שזה בתרגום חופשי "אדם חיפש סיבה והתגרש מאשתו בגלל נפיחה", מה שאומרים על מי שמצא תירוץ קלוש לעשות משהו. הכלה המרוקאית כבר בקנה? מצוין, כל מה שנשאר לכם זה למצוא מישהו שילמד אתכם לומר במרוקאית "התנשאי לי" בשביל להרשים כמו שצריך ואתם לגמרי מסודרים!