גרים בדרום? הגיע הזמן שתכירו את תכשיטי חביב

תכשיטי חביב

עם וותק של עשרות שנים ואלפי לקוחות מרוצים חנות התכשיטים הבאר שבעית תכשיטי חביב החליטה לאחרונה לפתוח חנות אינטרנטית ראשונה מסוגה. בעבור תושבי הדרום והסביבה, מדובר בהזדמנות מעולה לבצע רכישה של תכשיטים – מבלי לצאת מהבית.

תכשיטי חביב: התאמה אישית של תכשיטים מבלי לצאת מהבית

בשנה האחרונה ניתן להבחין במגמה מואצת של רכישת תכשיטים דווקא דרך האינטרנט, ולא דרך החנויות הפיזיות. למעשה, מדובר בבשורה של ממש בעבור קהל הצרכנים אשר מבקש לבצע את הרכישות מהבית או מהמשרד, ובכך לחסוך זמן ומאמץ. הבשורה החשובה ביותר היא ללא ספק ההקמה של החנות האינטרנטית הראשונה של תכשיטי חביב, אחת החנויות האהובות ביותר על תושבי באר שבע והסביבה – ולא בכדי. החנות שנוסדה בשנת 1980 מנוהלת ע"י משפחת חביב מזה שלושה דורות ומעסיקה אנשי מקצוע הנחשבים לטובים ביותר בתחומם. מאחר והחנות מתמחה בהפקדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים לצד התאמה אישית של תכשיטים, היכולת שלכם לבצע הזמנה של תכשיטים דרך האתר מהווה הזדמנות נהדרת להצטרף לקהל הלקוחות הנאמן של החברה, ובכך לאתר חנות תכשיטים בדרום שהיא גם איכותית אך גם מציעה גמישות מבחינת המחיר, מבלי לפחית בעיצוב ובאיכות.

מה תוכלו למצוא באתר החדש?

האתר החדש של החנות כולל מגוון רחב של תכשיטים ייחודים השומרים על קו עיצוב מודרני לצד אמירה של יוקרה וטרנדיות, וזאת בשל העובדה כי נציגי החנות עוקבים באופן קבוע אחר הטרנדים החמים בענף – ומתרגמים אותם לכדי מציאות, כפי שניתן להתרשם מהקולקציה החדשה של החנות. בנוסף, באתר ניתן לבצע רכישה של פריטים עד 500 ₪ כמו גם להתרשם מקטגוריית ה OUTLET המתחדשת. בנוסף לכך, אם יש לכם זהב ישן תוכלו ליצור קשר עם נציגי החברה לטובת קבלת מזומן. שימו לב כי למרות שמדובר ברכישה אינטרנטית, החנות שומרת על מערך שירות ייחודי המתבצע לכל אורך הדרך דרך נציגי השירות אשר זמינים בעבורכם לכל אורך התהליך.

רכישה מהירה דרך האתר

במקום להטריח את עצמכם עד לחנות הפיזית ולבזבז זמן, האפשרות של רכישה באינטרנט היא אפשרות נהדרת בייחוד בעבור תושבי הדרום. מדוע? ובכן, חנות תכשיטי חביב החליטה לאור הפתיחה לספק שירות משלוחים מהיר ויעיל המתבצע עד חמישה ימי עסקים. אם אתם מתגוררים באזור באר שבע תוכלו לקחת את התכשיט מהחנות הפיזית, ובכך להוביל לתהליך רכישה יעיל ומהיר. אחד החששות הבולטים של צרכנים לגבי רכישה באינטרנט היא כמובן נושא האבטחה. מאחר ומדובר בחברה בעלת סטנדרטים גבוהים, בתהליך ההקמה של החנות ניתן דגש מיוחד על תמהיל אבטחה מדוקדק שנועד להבטיח כי הפרטים שלכם לא נשמרים באתר וכי תוכלו להיות בטוחים כי כספכם מושקע בחוכמה הן מבחינת התוצר המוגמר (קרי התכשיט) והן מבחינת היכולת לבצע רכישה דרך חנות תכשיטים יוקרתית אשר מזה כשלושה עשורים מצליחה לשלב בין יוקרה לבין יופי, איכות וטרנדיות.

לסיכום, כתושבי הדרום שהמחפשים לבצע רכישה של תכשיטים בעלות נוחה אך עם שימת דגש על תהליך רכישה מותאם אישית, זה הזמן ליצור קשר עם נציגי החנות דרך האתר כמו גם להצטרף למועדון הלקוחות בכדי להתעדכן במבצעים שונים כמו גם בקולקציות שעולות באופן תדיר לחנות. בכך, תוכלו גם אתם להצטרף לקהל הלקוחות הנאמן של החנות כמו גם ליצור בעבורכם את היכולת לבצע רכישה אונליין של תכשיט יוקרתי שנבחר בקפידה – באופן קל, נוח, נגיש ומאובטח, באופן המותאם לעידן אינטרנטי חדשני אשר מאפשר לבצע רכישה של תכשיט באינטרנט.