איך לארגן מסיבת יומולדת 18 בטבע?

מזל טוב! מישהו שאתם אוהבים (או אפילו אתם!) מתכננים לחגוג יומולדת 18, זה הזמן לציין את היום הגדול שבו אדם הופך מנער – למבוגר אחראי. גיל 18 הוא גיל שאפשר להתחיל לחיות. זה הגיל שבו אפשר לשתות, לנהוג, לצאת לבלות במגוון מועדונים ואפילו להישפט כבגירים בבית המשפט. (ואנו מקווים שזה לא באמת יקרה…). אם אתם רוצים לחגוג את היום המשמעותי הזה ולעשות זאת בענק – כדאי שתתכננו מסיבה בטבע. אז כיצד עושים זאת? כמה טיפים בהמשך:

אחת הדרכים הפופולאריות לחגוג אירוע בצורה מקורית, היא קיום חגיגה בטבע, כאשר כיום אפשר לארגן מסיבות על חוף הים, מסיבה ביער, בגינה, בין הכרמים, ובכול מקום פתוח ונעים. כדי לארגן נכון מסיבה בשטח פתוח – חשוב לתכנן את הלוגיסטיקה נכון ולשמור על האוכל השתייה והמוזיקה נגישים וטובים. אז כיצד מתחילים? הנה כמה דגשים:

השכרת ציוד מתאים

כאשר אתם מארגנים מסיבה בטבע, רצוי שיהיה לכם ציוד מתאים. השכרת ציוד באתר PLAY MUSIC תאפשר לכם להצטייד בכל מה שצריך עבור חגיגה בשטח פתוח. באתר, תוכלו לבחור רמקולים להשכרה, ציוד הגברה (כדי לנגן מוזיקה טובה), ואף תוכלו לשכור כסאות ושולחנות, לקנות או לשכור ציוד קריוקי, ולמעשה – את כול מה שצריך לחגיגה מדהימה.

וודאו כי אתם שוכרים גנרטורים להעברת חשמל כך שניתן יהיה לנגן מוזיקה ולחבר מקרר עבור שתייה קרה ואלכוהול. כדאי להשתמש בגנרטור עבור הפעלת שאר מוצרי חשמל. אל תשכחו לבחור תקליטן מנוסה שינגן במסיבה, תוך שתוודאו שיש לו עמדת DJ מתאימה עבור נגינה במקום חיצוני.

ציוד למסיבות

בחירת לוקיישן

בחרו לוקיישן מתאים עבור המסיבה, כאשר חשוב שהמתאר שלו לא יהיה הררי – אלא שטוח. משמע כזה שאפשר לחגוג בו מסיבה בצורה נוחה. בחרו מקום מישורי שאפשר להניח עליו מחצלות, להקים עליו אוהל או צליה, להציב עליו כסאות ופינות ישיבה, ולעשות הכול כדי שיהיה נוח לרקוד ללכת במקום ושיהיה אפשר להגיע אליו בקלות. מקומות פופולאריים לחגיגה הם הפארק הלאומי ברמת גן, חוף הצוק בתל אביב ואפילו פארק הירקון.

הסעות וחנייה

חשוב לדאוג שמקום המסיבה יהיה נגיש מבחינת חנייה ושניתן יהיה להגיע אליו בנוחות, ברגל או עם כלי רכב. אם ישנה כמות גדולה של מוזמנים: ארגנו הסעות למקום על ידי ואן גדול, אוטובוס, או אפילו על ידי "קארפול" – דרך חסכונית באמצעותה ניתן לחלוק נסיעה אל המקום, במכונית אחת.

שמירה על המזון

כאשר אתם מביאים כיבוד למסיבה, נסו לא להביא כיבוד חלבי או בשרי שעלול להתקלקל. בחרו בכיבוד כמו סושי, חטיפים, מגשי פירות וכדומה. במידה ויש לכם מקרר נייד – חברו אותו לגנרטור ובכך תוכלו לצנן מזון ומשקאות.

אישורים

אם אתם בוחרים לקיים את המסיבה במקום ציבורי, רצוי לקבל את האישורים הדרושים לכך. זאת בעיקר שמדובר במסיבה רבת משתתפים. הגישו בקשה לרשות המקומית כחודש לפני האירוע, ובמידה ומדובר במסיבה קטנה שמרו על חוקי המקום כמו סיום הרעש בשעה 11:00 בלילה, ואיסוף פסולת מהמקום והשלכתה אל מכלים ייעודים. בכך תוכלו לחגוג 18 מבלי להפריע לאף אחד, ולעשות זאת נכון ובאופן מסודר.