התאמת משקפיים לטוטאל לוק – ככה תצאו לבלות יפים ואלגנטיים

 

עולם האופנה הולך והופך משוחרר יותר. כיום, אין באמת צו אופנה ספציפי שיש לשים לב אליו, ואין סגנון אחד ששולט על "הפאשניסטים" שבנינו. בתקופה בה הכל מותר(!), כל אחד בוחר את הביגוד המחמיא לו, את הצבעים שהוא אוהב, ואת הסגנון המתאים לו ביותר. ואין זה משנה מה מנסות להכתיב רשתות האופנה. 

עם זאת, כדי להנות מטוטאל לוק מושלם: כן חשוב לסגנן את הלבוש, ולעשות התאמות של הביגוד ואביזרי האופנה, לאירוע או למראה הכללי. מי שמרכיב משקפיים, בוודאי יודע שמגוון דגמים, צורות עדשות, מסגרות בצבעים שונים ועלות משקפיים נוחה  – מאפשרים רכישה של לפחות שני זוגות, המתאימים למטרות שונות. אז איך אפשר להתאים את המשקפיים אל המראה החיצוני? הנה כמה עצות טובות: 

 

התאמה אל הפעילות

את המשקפיים ואת המסגרת שאתם בוחרים, יש להתאים גם לפעילויות שאתם מתכוונים לבצע. בכך למשל, אם אתם יוצאים לרקוד, רצוי לבחור דווקא עדשות מגע, ולא משקפיים. בחירה כזאת תאפשר לכם להרגיש קלילים, היא לא תכביד על האף ותתאים למסיבה. כאשר אתם יוצאים לרקוד, המשקפיים עלולים להינזק או ליפול. לכן עדשות מגע הן פתרון מושלם. 

 

בחירת סגנון המסגרת

כפי שהזכרנו, עולם האופנה כיום מגוון במיוחד. בכך, על גבי המתקנים ברשתות האופטיקה, תוכלו לגלות אינספור אופציות ועיצובים. החל ממשקפיים במראה החתולי, משקפי ראיה בסגנון 'טייסים". ישנם דגמים במבנה מלבני, כאלה ששומרים על מראה קלאסי ומעוגל, ושאר דגמים אופנתיים ורעננים. נסו להבין איזה דגם משקף אתכם ואת האופי שלכם, ורכשו זוג אחד עבור פעילויות יום יומיות, וזוג אחר עבור בילויים. 

 

בחינת המראה הכללי

כדי להתאים משקפי ראייה, חשוב לבחון את המראה החיצוני שלכם, ולהבין: האם אתם נוטים למראה אלגנטי? מרושל מעט? מושקע, בו יש קשר בין כל פריט? או מראה יום יומי לא מחייב? בהתאם לטוטאל לוק שלכם: רצוי לבחור גם את זוג המשקפיים המתאים ביותר. בכך למשל, אם אתם אוהבים מראה זוהר ובולט, תוכלו לבחור משקפי ראייה עם מסגרת מנומרת, או מסגרת בגווני זהב בולטים, בגוונים אדומים כחולים ואף צהובים. 

לסיכום, רשתות האופטיקה והפארמים, מציעים מגוון דגמי משקפיים. נצלו את העובדה שאפשר לבחור סגנון על פי הטעם האישי שלכם, הרצון וההעדפות האישיות. ובחרו זוג משקפיים שמתאים לכם כמו כפפה ליד.