מתנות לט"ו באב שיעלו לגבר שלך חיוך

 

אנחנו אוהבים למצוא כל סיבה למסיבה ולהפוך כל אירוע לחגיגה. אבל מה קורה כשיש יותר מדי כאלה וצריך שוב ושוב לחשוב על רעיונות למתנות? אחרי שכבר בזבזנו את כל היצירתיות על מתנות לחגים, ליום ההולדת, ליום השנה, וליום סתם ככה כי בא לי, הנה מגיע חג האהבה וכבר נגמרו הרעיונות. במיוחד בשבילכן אספנו רעיונות למתנות לא שגרתיות לט"ו באב שאף גבר לא יישאר אליהן אדיש.

 

שעון ספורט

אם הגבר שלך עוסק בפעילות ספורט, תפתיעי עם צמיד כושר של נינג'ה. הוא לא ספורטיבי? הצמיד הזה כבר יקים אותו מהספה וייתן לו מוטיבציה להיכנס לכושר. מלבד מד צעדים, הצמיד מותאם גם לשחייה, יש בו כלי ניטור כושר ובריאות הכוללים מדידת דופק בפרק כף היד, טיימרים ייעודיים לטיולים, ריצות, אימוני כוח, יוגה, ועוד. בנוסף הצמיד כולל גם ניטור שינה, התראות רטט עבור כל ההודעות, כולל שיחות, הודעות טקסט ועוד,

חיי סוללה ארוכים במיוחד עד שנה ללא צורך בטעינה, והוא בטוח לשימוש במים.

 

שעון הספורט של גרמין לא רק יאמן וידחוף אתכם לצאת החוצה, אלא גם יתגמל אתכם. איך זה עובד? לצד השעון פותחה גם אפליקציה שמטרתה לעודד אורח חיים בריא. על כל פעילות גופנית שתבצעו תזכו בתגמול בדמות מטבעות. את המטבעות הגבר שלך יוכל לממש, מי יודע, אולי גם עבור מתנה בשבילך?

מתנות שיעלו חיוך לגבר שלך.

מאוורר שמתחבר למחשב

אין גבר שלא מכיר את זה: הקיץ הגיע, החום הגדול, המזגן מקרר בנעימות את המשרד, עד שפתאום יד נעלמה מחליטה שקר מדי והיא מכבה את המזגן. עזבו את הוויכוח מי צודק, מחקרים מראים כי יש הבדל בין תפיסת הקור אצל נשים ואצל גברים. יש שתי אפשרויות: האחת, להיכנס לקרב סיזיפי על הזכות למיזוג, השנייה – מאוורר שמתחבר למחשב באמצעות חיבור USB. נכון, זה לא אותו הדבר כמו מזגן מקפיא, אבל זה יביא לשלום בית, לפחות לחמש דקות, במשרד.

 

מחמם קפה

לכל גבר יש את הטקסים שלו עם הקפה. מה היחס בין הקפה לחלב, מתי מוסיפים את הסוכר, האם מערבבים לצד ימין או לצד שמאל, ואם זה קפה שחור – אז כמה פעמים דופקים את הכוס על השולחן לפני שנותנים לקפה לנוח. לפעמים נראה שלפצח כספת פשוט יותר מלהכין למישהו אחר קפה מושלם. מחמם קפה אולי לא יהפוך אתכם לבריסטה המושלמת, אבל לפחות הוא ישמור על כוס הקפה חמה. אמנם בזמן של ט"ו באב מספיק לשים את הכוס בחוץ כדי שהקפה יישאר חם, אבל בחורף – הגבר שלך יודה לך.

 

מוצרי טיפוח לזקן

כבר שנים ארוכות שהזקן חזק באופנה, אבל קשה שלא להבחין בכמות הגברברים שמסתובבת עם קשקשים מכוערים שנופלים להם משיער הפנים. מברשת זקן, שמפו מיוחד לזקן, ושמן – פותרים כמעט כל בעיה שקשורה לקשקשים בזקן.