אתר TextHer מציג: כל גבר יכול לדעת איך להתחיל עם נשים – בעזרת ההדרכה הנכונה

ככל שאנו מתבגרים אנו לומדים איך להתמודד עם אתגרים שונים שצצים בחיינו בצורה טובה ובוגרת יותר. אנחנו מבינים במה אנחנו טובים ובמה פחות ויודעים לתעל את זה לטובת העבודה והפרנסה שלנו, אנחנו רוכשים כישורים חברתיים שעוזרים לנו ליצור מעגלים חברתיים חדשים ואנו לומדים איך לתקשר בצורה טובה יותר עם בני משפחתנו. עם זאת, נראה שכאשר מדובר על גברים בישראל, רבים מהם עדיין מתקשים לייצר מערכות יחסים רומנטיות יציבות עם נשים והרבה פעמים זה בגלל הקושי וחוסר הידע של איך להתחיל איתן בצורה נכונה, וזה עוד לפני שדיברנו על מספר הגברים הגבוה שמתקשה בכלל לעשות את הצעד של להתחיל עם בחורה. בגלל שמדובר בתופעה כל כך רווחת, חשוב לפעמים לפתור אותה באופן מקצועי ואנו רוצים להכיר לכם את האתר שמציע בדיוק את השירות הזה.

אודות האתר

אתר Texther הוקם על ידי יזם צעיר בשם אלעד שהרגיש במשך שנים שעל אף שהוא בעל ביטחון עצמי, מראה נאה ומצודד והכנסה טובה יחסית, הוא מתקשה לייצר מערכות יחסים יציבות וטובות עם נשים. הוא חקר את הנושא לעומק והבין שהדבר הזה נפוץ ביותר ומשותף לאלפי גברים בישראל, וכך הוא בנה שיטה מסודרת וברורה שעוזרת להשתחרר מדפוסים ישנים ומסייעת לאלפי גברים בישראל להתגבר על המכשול הזה. ובכל זאת נשאלת השאלה, מה אפשר למצוא באתר Texther שאי אפשר למצוא במקומות אחרים? ובכן, זה בעצם מה שחשוב להכיר.

אתר TextHer מציג: כל גבר יכול לדעת איך להתחיל עם נשים - בעזרת ההדרכה הנכונה

כל המידע שאתם צריכים

נתחיל עם העובדה הפשוטה שבאתר תוכלו למצוא הרבה מאד מידע חשוב וחינמי וזהו שלב ראשון מצוין למי שרוצה להיכנס לעומק הדברים. מדריכי וידאו שלמים שמסבירים איך להתחיל עם בחורה, מאמרים על הטעויות הנפוצות שגברים עושים כשהם מתחילים עם נשים וטעויות נפוצות מדייטים ראשונים, טיפים לאיך להתחיל עם בחורות בים ועוד. מעבר לכך, האתר הזה שם דגש גדול על דרך ההיכרות הפופולרית ביותר היום – רשתות חברתיות ואפליקציות. מתברר שגברים רבים עושים טעויות בסיסיות שמורידות את הסיכויים ליצור קשרים ראשוניים וברגע שמבינים את זה ועושים את הצעדים לשינוי אפשר לשפר באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה. זהו כאמור השלב הראשוני, אבל האתר הזה למעשה מציע הרבה יותר מזה וחשוב להכיר את כל האפשרויות.

קורסים מקצועיים וליווי צמוד

אז דיברנו על התכנים החינמיים שפתוחים לכל אחד ובכל שלב, אבל מי שרוצה להעמיק באמת ומי שמתקשה לעשות את השינוי המיוחל בעצמו, בהחלט צריך להכיר את הקורסים של האתר. מדובר למעשה על ליווי אישי ומקצועי שנעשה על ידי אלעד היזם וצוות המנטורים שלו שנותן את הכלים להתחיל עם נשים וליצור מערכות יחסים זוגיות יציבות ובריאות. היתרון הגדול זה שאפשר ליצור קשר עם אלעד ועם הצוות שלו בכל שלב, למשל אם קיבלתם הודעה מאישה ואתם לא יודעים להגיב או אם נוצרה התאמה באפליקציית היכרויות ואתם לא יודעים איך לפתוח את השיחה. כמובן שבאפיק הזה כל התכנים מותאמים אליכם אישית והיועצים יעזרו לכם ליצור פרופילים ברשתות ובאפליקציות שיעלו את הסיכויים שלכם באופן משמעותי ליצירת מערכת יחסים מכל סוג שאליו תכוונו.

בשורה התחתונה, אצל גברים רבים הקושי להתחיל עם נשים נובע מחסמים ומדפוסים מסוימים והרבה פעמים קשה מאד לשנות את תמונת המצב באופן העצמאי. האתר הייחודי נותן לגברים את הכלים לעשות את השינוי ועד היום הוא סייע למאות ואלפי גברים בישראל, ככה שכדאי גם לכם להכיר אותו.