עבודה בדובאי: האם זו ההזדמנות הבאה של הישראלים?

עבודה בדובאי

מאז נחתמו ההסכמים ההיסטוריים בין איחוד האמירויות לבין ישראל, נרשם זינוק של עשרות אחוזים במספר הישראלים שביקרו בדובאי. אולם, לא כל הישראלים שמגיעים למדינה מודעים לפוטנציאל האדיר של עבודה באחת המדינות העשירות ביותר בעולם. למעשה, עבודה בדובאי מהווה ללא ספק את ההזדמנות הבאה של הישראלים אשר רוצים להרוויח לא מעט כסף אבל גם לבלות ולחיות במדינה מתפתחת ובעלת פוטנציאל אדיר מבחינה תיירותית, כל זאת באופן חוקי לגמרי.

מדי שנה יוצאים מגבולות ישראל אלפי ישראלים עם חלום – עבודה בחו"ל, וכעת במקום היעדים הקלאסיים הכוללים בין היתר את ארה"ב, אירופה ואוסטרליה מצטרפת כעת גם האפשרות לקבל הזדמנות מעולה לישראלים בחו"ל בדמות עבודה בדובאי. במה אפשר לעבוד ומה חשוב לדעת רגע לפני שאתם רוכשים כרטיס טיסה? להלן מדריך מקיף בנושא.

עבודה בדובאי – כל מה שרציתם לדעת

ביחס למדינות רבות בעולם, דובאי ידועה בקידום מסיבי של עובדים זרים לעבודה. מרבית העובדים במדינה הם זרים וכעת יש לכם כישראלים הזדמנות להשתלב במגוון רחב של משרות בתחומים כמו מלונאות, מסעדנות, מכירות וכן עסקים. פוטנציאל ההשתכרות הוא גבוה במיוחד הן בשל בונוסים שמקבלים מטעם המעסיקים אבל גם עמלות מיוחדות, בייחוד בנושא של מכירות. ישראלים שמצליחים להתבסס במדינה יכולים להרוויח משכורות נאות ואפילו כפולות מאשר כאן בישראל, וזאת בהתאם לכישורים כמו גם למיומנות. שימו לב כי עבודה בדובאי דורשת מסירות כמו גם מוטיבציה רבה ועל כן אין מדובר בעבודה שמיועדת לישראלים שמתכננים לצאת לבלות ולנוח, בייחוד לאור העובדה כי דובאי היא מדינה יקרה מאוד למחייה. בעבור עובדים בענף המלונות, מסעדות ומכירות יש אפשרות להתגורר בקומפלקסים יוקרתיים המאכלסים את העובדים הזרים או להשכיר ביחד דירה עם ישראלים נוספים. אין ספק כי הפוטנציאל הגלום בעבודה בדובאי הוא גבוה – הן בשל השכר אבל גם בזכות חיי חברה עשירים וכן לייף סטייל יוקרתי שאותו לא ניתן לקבל בשום מקום אחר בעולם. מדובר בהזדמנות לעבודה כמו גם לבילוי, ולכן אם אתם חולמים על עבודה בחו"ל, דובאי בהחלט צריכה להיות יעד אליו צריך לשאוף.

כיצד מאתרים עבודה בדובאי?

עבודה בדובאי חייבת להתבצע באופן חוקי ודרך חברת השמה אשר מתמחה בתחום. הרשויות אינן רואות בעין יפה ישראלים ובוודאי זרים שמנסים לעבוד ללא אשרה, ועל כן את התהליך חשוב מאוד לבצע באמצעות חברה המתמחה בתחום של עבודה בדובאי. חברת השמה תדע לספק לכם מעטפת אישית הכוללת איתור של מעסיק פוטנציאלי, התאמה של משרה בהתאם לכישורים שלכם וכן ביצוע כל הנהלים הבירוקרטיים הכוללים מילוי טפסים וכן קבלת ויזה עבודה. מעבר לכך, לאחרונה החלה דובאי לקדם תוכנית מהפכנית המאפשרת לישראלים להשתלב במגוון מקומות עבודה במדינה ולעבוד מהבית, ועל כן חברת השמה בעלת ניסיון וקשרים תדע לבצע את ההתאמה המדויקת בין אופי המשרה לבין הכישורים שלכם. בכך, תוכלו גם אתם להצטרף לאלפי ישראלים שכבר עכשיו מתגוררים ועובדים באחד מהיעדים הנחשקים והמבוקשים ביותר לתעסוקה.

 

לסיכום, עבודה בדובאי מהווה פוטנציאל אדיר בעבורכם כישראלים ששואפים להגיע רחוק. ישראלים שכבר עכשיו עובדים במדינה מדווחים על שביעות רצון עצומה כתוצאה מתנאי ההעסקה כמו גם מאיכות החיים המשופרת, כאשר הפוטנציאל הגלום בעבודה הוא עצום – דובאי היא מרכז עסקים שוקק, ועל כן בעקבות ההסכמים שנחתמו הם חלק משמעותי מהפיכתה של ישראל לעוד מדינה שמצטרפת לשורה של מדינות אשר מקיימות יחסי מסחר, עסקים  ותיירות עם דובאי. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להגשים חלום.