מתנות לגבר שלא אוהב מתנות

המון אנשים, לא רק גברים, טוענים שהם לא אוהבים מתנות ולא אוהבים לחגוג ימי הולדת. אך בזמן שחלקם אומר את זה רק כדי להגיד, ולמעשה מצפה למתנה, איך תדעו מה לקנות כאשר הם לא משתפים פעולה עם השאלות הרגילות של "מה תרצה/י ליום ההולדת"?

בשביל להיפתר מהתסכול המלווה אתכם, הכנו לכם כמה סוגי מתנות שלא משנה כמה סלידה יש להם ממתנות, לא יהיה להם אכפת לקבל אותן בכל זאת.

מתנות לגבר

זמן עם מאמן אישי

הדעה הרווחת על מתנות היא שהן חומריות ומגיעות במעמד הענקת המתנות. קיים שלב בפתיחת המתנות שכולם מחכים לתגובה של פותח המתנה ולפעמים, המעמד לא הכי נעים.

בדיוק בשביל זה, תוכלו להעניק לגבר שלכם סוג אחר של מתנה – מאמן אישי. יש מאמנים אישיים שיכולים לאמן אותם לפי סדרת אימונים מסויימת ולעבוד אך ורק על מה שחשוב לכם. אנחנו לא מאמינים שיהיה גבר שיתאכזב ממתנה כזו.

חגורה איכותית

חגורת עור חומה בעלת אבזם מכסף הוא כל מה שאתם צריכים בשביל להוציא חיוך מהגבר שלכם. מן הסתם אתם לא תצטרכו לעטוף את החגורה כיוון שחגורות הן החלק שלא נעטף בעולם של מתנות לגבר.

שקית חיננית היא הדרך הטובה ביותר להעניק לגבר את החגורה שלו. כל שיצטרך זה את הג'ינס הרגילים שלו, נעליים מחויטות, החגורה החדשה וחולצה מכופתרת, ויש לכם גבר מהחלומות.

בקבוק אלכוהול טוב

המון גברים ברחבי העולם אוהבים לאסוף בקבוקי אלכוהול, בדרך כלל את מהסוג האהוב עליהם. לדוגמא, וויסקי הוא משקה שהרבה אוהבים לאסוף, להכיר ולהבין יותר על ייצור המשקה.

אם לגבר שלכם יש אהבה לסוג מסוים של אלכוהול, בקבוק איכותי כמתנה יהיה הדבר שלבטח יוציא ממנו חיוך רחב, ואם לא – תנו לו לשתות קצת, הוא בטוח יחייך אחר כך.

שעון

מתנות לגברים הן מסוג הדברים שקשה לחשוב עליהם וגם לעלות בסוף על המתנה המושלמת. אך שעון תמיד יכול להיות מתנה מוצלחת.

גברים רבים עונדים שעון על ידם. ככל שהשעון איכותי יותר כך הם ישמחו יותר לענוד אותו. בערך כמו תכשיטים עבור נשים, כך הוא השעון בשביל הגבר.

משקפי שמש

אם אתם מכירים את הגבר לו אתם בוחרים את המתנה מקרוב, משקפי שמש יכולים להיות הפיתרון האולטימטיבי. נכון, משקפיים בוחרים לפי טעם אישי, אך היכרות קרובה עם הגבר יכולה להעניק לכם את הדלת לטעמו האישי.

לפי אופי החיים שלו, תהיה לכם אינדקיציה של סוג המשקפיים שהוא צריך, אפילו כאשר מדובר בעיצוב של המסגרת.

אין אדם שלא אוהב לקבל מתנות, פשוט צריך לדעת איך להגיש את המתנה בדרך הנכונה.

השארת תגובה