כל הדרך לקריירה מצליחה: מה תוכלו ללמוד במכללת רימונים?

תמיד ראיתם את עצמכם כאנשים אמביציוזיים אשר מצד אחד פחות מתחברים ללימודים אקדמאים, אך מן הצד השני רוצים לעבוד ולפתח קריירה בעבודה מתגמלת? מצויין. הגיע הזמן שתכירו את 'מכללת רימונים' המכללה בה תוכלו ללמוד מקצועות מעשיים – כמו למשל טבחות, מקצועות היופי, לימודי מלונאות ועוד. שלא תבינו לא נכון, מדובר בלימודים מקצועיים ביותר, בסופם תקבלו תעודה מטעם משרד הכלכלה, אך מדובר בהכשרה ממוקדת עיונית ופרקטית כאחד, אחד בסופה תצאו עם מקצוע לכל דבר! אז מה חשוב שתדעו על מכללת רימונים? הפרטים לפניכם.

מכללת רימונים – המכללה בה תקבלו הכשרה מקצועית

'מכללת רימונים' הממוקמת בטבריה הצפונית לקחה על עצמה מטלה – לקדם את מקצועות הבישול, היופי והמלונאות, זאת לצד קידום מקצועות נוספים כמו מפעילי בריכות שחייה ועוד. מדובר במקצועות אשר סובבים אותנו בכל מקום שנלך, אם זה למסעדה, לבית מלון וגם אצל הקוסמטיקאית שלנו. מדובר במקצועות המרכיבים את המשק שלנו, והאנשים שעובדים בהם עוסקים בנתינת שירות, שירות שבלעדיו החברה לא ממש תוכל לתפקד.

 

 

לימודי טבחות

תחשבו על זה כך, תארו לכם שבמסעדה לא היה טבח שמבשל לכם את האוכל? ואגב, לא מספיק שהטבח יהיה מוכשר בבישול חובבני! הוא חייב ללמוד בישול באופן מקצועי כדי להחכים בטכניקות בישול מגוונות – אפילו השפים הגדולים ביותר למדו את המקצוע בארץ או בחו"ל. אם לא לומדים התוצרים שלנו יהיו פחות טובים, לא משנה כמה כישרוניים נהיה. לימודי קולינריה במכללת 'רימונים' הם לימודים מתקדמים, בהם תלמדו מגוון רחב של נושאים, כגון: טכניקות בישול, אפייה, מנות ראשונת קרות וחמות, מרקים, תרבות אירוח, תורת היין, יזמות, חיתוך ועיבוד ירקות ועוד. אז אם אתם חולים להיות הבשלנים הטובים ביותר, כדאי שתרשמו לקורס טבחות במכללת רימונים בסופם תקבלו תעודה מטעם משרד הכלכלה שתהיה אסמכתא כך שאתם אכן טבחים מקצועיים עם הכשרה מתאימה!

לימודי יופי

מקצוע נוסף שהוא חלק בלתי נפרד מהחברה שלנו הוא כמובן קוסמטיקאיות. אשר מלוות כל אישה מתקופת הנעורים שלה ועד ההתבגרות וההזדקנות. הקוסמטיקאיות עושות טיפולי פנים מקצועיים, מורטות שיערות או יותר נכון מוכשרות בסידור גבות ושפם, מעניקות טיפולי מניקור-פדיקור ועוד. אך אם הקוסמטיקאיות שלנו היו נטולות הכשרה המצב היה נורא ואיום. במהלך טיפולי פנים הן מתעסקות בחומרים בחומציות גבוה והן חייבות לדעת כיצד ולעבוד איתם ועם איזה חומרים אחרים לשלב אותם, לכן הן פשוט חייבות ללמוד את התחום! כל קוסמטיקאית מצליחה עברה לימודי קוסמטיקה. אז אם אתן רוצות לעבוד במקצוע, כדאי שתשאפו להתמקצע כל הזמן כדי להעניק ללקוחות שלכן את השירות הכי טוב שיש!

לימודי מלונאות

ללימודי המלונאות במכללת 'רימונים' כוללים הכשרה מלאה למקצועות הניהול במלון. מקצועות אלה דורשים הכשרה מעמיקה, מכיוון שהעומדים בראשם מנהלים עובדים רבים, מייצגים את המלון מול לקוחות ונותנים להם מענה כל בעיה שעולה. אנשים שאוהבים את תחום המלונאות הם לרוב אנשים חביבים ושירותיים שרוצים לעשות טוב לחברה ולאנושות, אך לצד התכונות המדהימות האלה שהן למעשה הרוב במקצוע הזה, חשוב שאלו שרוצים לעבוד בתחום יקבלו הכשרה מקצועית בעזרתה הם ילמדו כיצד לנהל עובדים בצורה המקצועית ביותר, וכיצד להתנהל מול לקוחות המלון.

בשורה התחתונה,

כישרון זה דבר נחמד, אך הוא לא מספיק לנו כדי להפוך מקצועיים באמת בתחום שלנו! לכן כדאי להעמיק וללכת ללמוד את התחומים הללו שאנחנו כל-כך רוצים לעסוק בהם.