השם הגדול בעולם המדפסות: למותג אפסון יש מה להציע לכם

כאשר מחפשים לרכוש מדפסת, אחת השאלות הבסיסיות ביותר, היא מדפסת של איזה יצרן לבחור? לא חסרים יצרנים, חלקם ידועים וחלקם פחות וגם היקף דגמי המדפסות גדול מאוד. כך שלא פשוט לבחור. התמקדות ביצרן איכותי, היא דרך אחת לעשות זאת. במקרה זה, אפסון היא בחירה מצוינת. מדוע?

דיו למדפסת אפסון – האם זה יקר?

לפני שנרחיב על אפסון עצמה, מי שמנוסה בתחום המדפסות עשוי לשאול ובצדק, מה לגבי הדיו? זאת, מאחר שהדיו מהווה הוצאה שוטפת גדולה במיוחד בכל הנוגע למדפסות. אז יש חדשות טובות: העובדה שאפסון חברה בולטת ואיכותית, אין פירושה שחייבים לשלם הרבה על מוצריה. למעשה, כאן תמצאו מוצרים במחירים נוחים עבור מדפסות אלה. מה סוד המחיר הנוח? מייד נסביר. כעת, כסיכום ביניים, אנו מדברים על יצרן מדפסות איכות, עם מדפסות בטווח מחירים גדול, לצד דיו לא יקר מדי.

ותיקה ואיכותית, לעסק ולבית

מדובר במותג מדפסות גדול ומוכר. כך שלא מפתיע למצוא לגביו מבחר ראשי דיו, אשר מוצעים במחירים נוחים מאוד, כולל ראשים תואמים. אפסון היא חברה יפנית במקור – חלק מתאגיד הענק Seiko Epson. למעשה, זו היא חברה בינלאומית, אשר פועלת בתחום המדפסות מזה שנים רבות. אפסון עוסקת גם בתחומים נוספים של עולם מוצרי הצריכה האלקטרוניים, כולל סורקים, אך רוב מוצרים אלה שונים למדי מעולם זה (רובוטיקה למשל). בכל הנוגע להדפסה, תמצאו אצל חברה זו כפי הנראה את כל מה שתחפשו. מוצרי הזרקת דיו או לייזר, בגדלים שונים, לשימוש ביתי או משרדי וכדומה. כמובן, המחירים והאיכות בהתאם. מחד – מוצרים בסיסיים, במחיר נמוך יחסית. מאידך, מוצרים יקרים למדי, אך רבי אפשרויות. מבחר זה, טוב עבור משתמשים ביתיים של מדפסות. אך הוא אפילו טוב יותר, עבור עסקים בגדלים שונים. עסק צומח, ימצא שהוא לא צריך לחפש יצרני מדפסות אחרים, כאשר הוא זקוק למדפסות מתוחכמות יותר. כך גם לגבי עסק שמנסה פעילות בכיוון מיוחד ולכן זקוק למדפסת מיוחדת, למשל מדפסת בפורמט רחב. בשורה התחתונה, זו היא חברה איכותית מאוד, עם מוצרים מגוונים וברמה גבוהה. אגב, מבחינה היסטורית, אפסון לקחה חלק חשוב בהתפתחות עולם המדפסות. למשל מדפסת ניידת קטנה, שהחברה הציגה כבר בשנת 1968.

 

The photocopier or network printer is office worker tool equipment for scanning and copy paper.

 

סוד הדיו הזול

אז מה סוד הדיו הזול במיוחד שהזכרנו בהתחלה? מדובר בדיו תואם, אשר מוכרת חברת XL דיו שמתמחה בכך. הרעיון פשוט ומוכח בשטח: במקום דיו וטונרים מקוריים ויקרים יחסית של יצרני המדפסות, דיו וטונרים מקבילים, במחיר נמוך יותר. זהו סוג מוצר פופולארי מאוד, מאחר שהוא מסייע לצמצם הוצאות שוטפות על "חומרים מתכלים" עבור מדפסות. רבים מדפיסים בכמויות גדולות יחסית, במיוחד עסקים. בעסקים גדולים, הוצאות אלה עשויות להיות כבדות מאוד. חשוב להדגיש, שהדיו התואם הוא:

תואם באופן מלא

הפרטים הטכניים של מחסניות דיו או  של טונרים, אינם מסובכים להבנה, למי שרוצה לבצע "הנדסה לאחור". כלומר, להבין איך זה בנוי, בכדי לבנות דבר מה מקביל. ואכן, מוצרי דיו תואם או טונר תואם, כשמם כן הם, תואמים באופן מלא מבחינה טכנית, למקוריים של יצרן המדפסות.

איכותי בהחלט

כמו כן, אלה מוצרים פשוטים יחסית. כך שלא רק יצרני המדפסות האיכותיים כאפסון מסוגלים לייצר מחסניות דיו וטונרים טובים כאלה.

לא מזיק

דיו תואם לא מזיק למדפסת.

לסיכום

אם אתם מחפשים מדפסות איכות, לעסק או לשימוש פרטי, נסו את אפסון.